Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Eroktik Hakkında İkinci Bildiri

Recommended Posts

Dimitri468

Sevgili kullanıcılar!

Eroktic’in youtube kanalındaki bazı videolarına erişimin kısıtlanmasıyla ilgili son olaylar, Escape From Tarkov projesinin kullanıcılarından geniş çaplı tepki aldı.

Her şeyden önce, Escape From Tarkov hakkındaki görüşünüzün bizim için son derece önemli olduğunu bilmenizi isteriz ve eylemlerimizi yönlendiren şeyde budur - yanlış bilgiye dayalı fikirlerin görüşünüzü etkilememesini dileriz. Ne yazık ki, belirtilen video oynatıcının son videolarındaki tüm bilgiler, geliştiricilerin kullanıcı verilerinin gizliliğini korumadaki yetersizliklerini suçlayarak kasıtlı bir iftiradan başka bir şey değildi.

Kullanıcılarımız tarafından bize verilen bilgilerin gizliliğini korumak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz, fakat aynı zamanda topluluğumuz ile iletişim için en rahat ortamı sürdürmeye çalışıyoruz ve tam olarak bu nedenle de Eroktic'in videolarına erişimi kısıtlamanın gerekli olduğuna inandık. Bu kullanıcılarımıza duyduğumuz ilginin bir ölçütü olarak hızlı ve kararlı bir şekilde aldığımız bir önlemden ibarettir.

Bununla birlikte, özellikle ihlali içeren projeyle ilgili videolara erişimi kısıtladığımızı ve EFT videolarının geri kalanının Eroktic'in YouTube kanalında kaldığını özellikle belirtmek isteriz. Şu anda, yanlış sunum, provokasyon veya hukuk ihlali ile ilgili bir veya daha fazla olguyu içeren videoları izliyoruz. Bu izlemenin sonucu olarak, her bir video için nihai kararı vereceğiz (yasağın kaldırılması yada devam etmesi konusunda).

Bu duruma ilişkin olumsuz tavrınızı anlıyoruz, ancak sizden, yeni bir suçlama dalgasına katılmadan önce, değerlendirmeye daha kapsamlı bir bakış açısından bakmanızı rica ediyoruz.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2