Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Yeni Yıl Etkinliği Escape From Tarkov'da

Recommended Posts

Dimitri468

Hepinize Mutlu Yıllar Diliyoruz!

EfT_Post_NewYear19_StartAction.jpg.0aee301cacf14861c83ac45bceb557bb.png.bc97ea189c663547753742136fd4fff5.png

28 Aralık 2018’den 6 Ocak 2019’a kadar, Escape From Tarkov’un içinde tekrar geniş çaplı bir etkinlik olacak.

Öncelikle, etkinliğin bir parçası olarak, seçilen birkaç grup kullanıcı (resmi siteye kayıt yaptırmış fakat hala betaya katılamamış olanlar arasında) 14 günlüğüne oyuna ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Daha önce kayıt yaptırmış olanlara öncelik verilmekle beraber rastgele çekilecektir.

İkinci olarak, oyun 10 günlüğüne %25 indirimle alınabilecek. Bu indirim bütün işlemlerinizde geçerli olacak.(Satın alım, paket yükseltme ve hediyeler)

Son olarak, stüdyo her oyuncu için özel bir hediye hazırladı. Bununla birlikte, etkinlik başladıktan sonra 10 gün içinde oyunu alan her kullanıcı da her karakter sıfırlama(wipe)dan sonra ek oyun içi ekipman alma hakkını kazanacak. 6 aylık periyotta bir atılan manuel sıfırlama da dahil.

28 Aralık 2017(geçen senenin etkinlik başlangıç tarihi) 28 Aralık 2018 tarihi arasında oyunun herhangi bir paketini almış olan kullanıcılar aşağıdakileri teslim alacaklar:

•    Ek oyun-içi ekipman
•    1 adet arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz 14 günlük erken erişim anahtarı. Bu anahtar sadece etkinlik günleri içinde aktif edilebilecek. 

28 Aralık 2017’den önce teste katılanlar şu hediyeleri teslim alacaklar:
•    Ek oyun-içi ekipman
•    2 adet arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz 14 günlük erken erişim anahtarı. Bu anahtar sadece etkinlik günleri içinde aktif edilebilecek. 

Beta testlerinden önce, yani 27 Temmuz 2017’den önce oyunu almış olan kullanıcıların alacakları hediyeler ise:
•    Oyunun standart sürümü için promosyon kodu
•    Ek oyun-içi ekipman
•    2 adet arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz 14 günlük erken erişim anahtarı. Bu anahtar sadece etkinlik günleri içinde aktif edilebilecek.

Aynı zamanda stüdyo yeni gelecek olan güncelleme için bilgi verdi. Bu yıl bitmeden önce çıkartılması planlandı, yeni baskın çıkış mekanikleri ile yeni harita “TerraGroup Laboratuvarları”yı ekleyeceğiz. Interchange haritası için Scavboss – Killa, fazla miktarda yeni eşya – silahlar, ekipman. Yakın zamanda daha çok detaya sahip olacaksınız bunlar hakkında.

Önümüzdeki sene, oyun yeni mekaniklere sahip olacak, baskın dışı sağlık yenilemesi, karakter kıyafetlerinin özelleştirilme sistemi, VoIP, daha ileri silah ve karakter gelişimleri, yeni yetenekler, silah ön ayarlarının yapım ve paylaşım sistemi vs. Grafik ve netcode optimizasyonunu, bug ve sorun düzeltmeleri daha ileriye taşımak istiyoruz. Yakın gelecekte stüdyo, Hideout, yeni konumları, silahları, eşyaları ve oyunun teknik modifikasyonunu, silahlar ve eşyalarla etkileşimi iyileştirmeyi, oyun motorunun yeni versiyona yükseltilmesi ve grafikleri yenilemeyi hedefledi.

Oyun hakkında bir çok bilgiyi Türkçe olarak buradan bulabilir ve oyunu satın alabilirsiniz. https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page

Mevcut oyun için etkinlikleri ve devam eden çalışmaları, duyurları takip etmek stüdyonun Twitter sayfasına https://twitter.com/bstategames veya https://twitter.com/BetaEFT linklerinden katılabilirsiniz. Ya da akıllı telefonunuza Telegram uygulamasını indirerek Telegram kanalımızdan anlık olarak duyuruları takip edebilirsiniz.
İngilizce Telegram https://t.me/escapefromtarkovEN.
Türkçe Telegram : https://t.me/joinchat/AAAAAFIPNv0NOqXiDa3vaw

• Thanks 2

sckn

merhabalar,

Bende standart paket var ve üyeliğimi Edge of darknes yapmak istiyorum. Sitede indirimli fiyat olarak 56,25 euro görüyorum ama ödeme ekranına geldiğimde 75 euro diyor. Hesabımı sıfırlama dahil bir çok yöntem denedim ama olmadı acaba ne yapmam gerekiyor paketi yğkseltmek için ?

Dimitri468
40 minutes ago, yzerc said:

merhabalar,

Bende standart paket var ve üyeliğimi Edge of darknes yapmak istiyorum. Sitede indirimli fiyat olarak 56,25 euro görüyorum ama ödeme ekranına geldiğimde 75 euro diyor. Hesabımı sıfırlama dahil bir çok yöntem denedim ama olmadı acaba ne yapmam gerekiyor paketi yğkseltmek için ?

EoD paketi satın aldınız mı? Anlayamadım.

sckn

Hayır almadım daha almak istedim. Siteye giriş yaptıktan sonra fiyatı %25 indirimli olarak 56.25 Euro görüyorum ama ödeme yap butonuna basıp ödeme ekranına gelince indirimsiz fiyat olan 75 euro gozukuyor. Bir türlü çözemedim.bu arada bendeki paket standart yükseltmek istediğim paket EoD 

sckn

Galiba sorunu çözdüm vergiler ve ek bir ücret daha ekliyorlar ücretlendirme yaparken bu yüzden artıyor fiyat, genede cevap verdiğiniz için teşekkürler.Bu şartlarda paket arttırmak pek mantıklı olmuyor benim acimdan

Anti-H

Bu ek oyun içi ekipmanı anlamadım. Otomatik olarak oyuna sahip herkese dağıtılmış ekipmanlar mı? Yoksa o ekipmanı alabilmek için yapmamız gerekenler var mı? Son olarak bu ekipman süresiz olarak mı verildi yoksa belli bir süre sonra edvanterlerimizden kaldırılacak mı? 
Çeviri için teşekkürler!

sckn

oyun içi hediye dağıtılan ekipmanları oyun içinde sağ altta olan mesaj bölümünden alıyorsun.Herkese dağıtılmış ekipmanlar. Ama paketlere farklılık gösteriyor mu onu bilmiyorum( EoD daha fazla ekipman gibi ). Benim anladığım bu ekipmanlar 6 ay süre ile her sıfırlamada geri tekrar verilecek ekipmanlar.