Jump to content
Sign in to follow this  
liage2

Glitch Factory

Recommended Posts

liage2

Można gdzieś zgłaszać takie przypadki ?

LechuPL

Możesz zgłosić glitcha do bsg ale graczowi nic nie zrobią za glitchowanie bo to testy gry .

K4MP3R

Ja osobiście lubię spotykać niedorozwojów którzy glitch'ują w office'sie. Wystarczy podejść do tych drzwi które można otworzyć tylko kopnięciem, jeśli jest możliwość ich otwarcia ręką to już wiem że ktoś jest w glitch'u. W tej sytuacji mamy dwa wyjścia:

1. Otwieramy drzwi do głównego office'a i wrzucamy tam granat a kretyn będący w środku ginie na miejscu bo nie może uciec (jest "przyczepiony" do glitch'a). 

2. Wchodzimy do pomieszczenia otwieranego przez kopnięcie i zaczynamy strzelać w drzwi łączące je z głównym biurem. Delikwent albo ginie od kul albo panikuje (jak każdy noob bez skill'a ;] ), wraca przez glitch'a i dostaje serię w twarz.

W ciągu ostatnich dwóch dni zabiłem tak trzech glitch'erów :)

wiciu-ck

to zwykly oszust (niestety z polski) wykorzystujacy bledy gry do uzyskania przewagi nad przeciwnikiem.
co innego znalezc blad, zglosic do supportu i nie korzystac z niego tylko miec jaja i walczyc w przewidziany przez tworcow sposob
a co innego byc oszustem z malym pindolem :) - tak jak wybral Szenpai, niestety czlonek polskiego klanu/grupy :(

blad jest wpisany w poprawki do patcha 0.11 wiec moze juz nie bedzie wystepowal
niestety pewnie znajda sie inne bledy i tacy ludzie zamiast dazyc do poprawy ich to tylko sie ciesza i wykorzystuja to bo przeciez wirtualna kasa wazniejsza niz honor

On 12/21/2018 at 11:45 PM, TheWay said:

• Naprawiono:
    • Naprawiono glitch powodujący nieśmiertelność w drzwiach w biurach na Factory
Edited by wiciu-ck
  • Like 1

Sign in to follow this  

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2