Jump to content
Damiano

Czy chcecie aby wraz z aktualizacją 0.11 został przeprowadzony wipe kont ?

36 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy chcecie aby wraz z aktualizacją 0.11 został przeprowadzony wipe kont ?

• Tak
      12
    • Nie
      24

Recommended Posts

Damiano

Forien

Wipe co miesiąc, niedługo będą co tydzień... dobry sposób na szybkie zabicie gry. 

K4MP3R

Mam wrażenie  że tych szybszych wipe'ów chcą ludzie którym "znowu coś nie wyszło" i chcą na siłę sprowadzić resztę graczy do swojego poziomu. Ja osobiście nie manipulowałem marketem, nie grałem jakoś szczególnie dużo (kilka rajdów dziennie), a mimo to mam 43lvl, pełny stash dobrej broni/pancerzy i sporo $. Gdybym zaczynał teraz od zera to też nie miał bym problemu, wystarczy dostosować styl gry do "sytuacji na polu walki". Nie dajmy się zwariować, to nie ruble/dolary/euro/lvl są najważniejsze tylko  jak umiemy wykorzystać to co mamy, WIPE nic tu nie zmieni ;]

slaw1911
2 hours ago, Forien said:

Wipe co miesiąc, niedługo będą co tydzień... dobry sposób na szybkie zabicie gry. 

gra jest w wersji beta wiec wipe jest jego czescia , mnie tez nie usmiecha sie zaczynac od poczatku , ale na tym polega wersja beta , zeby sprawdzic co mozna poprawic i jak path wspolpracuje z gra  ,po dodaniu nowej mapki i innych rzeczy i zadan . Bedac na levelu wyzszym , nie jestesmy  w stanie sprawdzic jak path funkcjonuje np. z zadaniami na poczatku

Edited by slaw1911

Forien
1 minute ago, slaw1911 said:

gra jest w wersji beta wiec wipe jest jego czescia , mnie tez nie usmiecha sie zaczynac od poczatku , ale na tym polega wersja beta , zeby sprawdzic co mozna poprawic i jak path wspolpracuje z gra  ,po dodaniu nowej mapki i innych rzeczy i zadan . Bedac na levelu wyzszym , nie jestesmy  sprawdzic jak path funkcjonuje np. z zadaniami na poczatku

Ja to doskonałe rozumiem, ale wipe co miesiąc to przesada... No i nie oszukujmy się, ten patch nie wprowadzi nic, co by uzasadniało wipe. Nawet BSG na początku mówili, że wipe'a nie będzie, więc pytają się wyłącznie dlatego, że ktoś płakał że chce wipe. 

Nie dodają dużej ilości broni, nie ma zmian w progresji, nie ma nowych mechanik, które lepiej przetestować na surowo. W skrócie - nie widzę nic w patch notes, co by uzasadniało wipe z punktu widzenia testu gry. 

slaw1911

zgadzam sie z toba , lecz nawet maly dodatek potrafi narobic bugow ,a tutaj path bedzie troche wiekszy , kupilem te gre ze swiadomoscia , ze bede zaczynal od poczatku nieskonczenie wiele razy az do pelnego wydania i tez nie jestem za tym zeby tym razem byl wipe, jezeli BSG nie uwaza ,ze wipe jest im potrzebny to grajmy dalej , lecz jak juz pisalem to jest czescia gry wiec dle mnie nie zaszkodzi .

Damiano

Głosowanie zostało zakończone. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2