Jump to content
Sign in to follow this  
E2rd

Flea market scam gryzzli ??

Recommended Posts

E2rd

Witam 

Mialem 2 pelne apteczki gryzzli 1400, wystawilem do kupna i dostaje wiadomosc ze ktos kupil a tam w wiadomosci zamiast kasy byla apteczka ale juz miala mniej niz 1000.

2 razy tak mialem ...

wiciu-ck

kase tez dostales tylko w osobnych wiadomosciach
a grizzly wrocilo ci niepelne poniewaz wystawiles "per item" i za kazdy punkt z grizzli otrzymywales tyle ile sobie zazyczyles, nastepnie czas aukcji sie skonczyl i wrocilo ci tyle ile z niego zostalo, a nie zostalo kupione

ludzie specjalnie wystawiaja kazdy punkt z grizzly za np 10 000 rubli (czyli taniej niz kosztuje cale grizzly u therpaistki) zeby zlapali sie mniej doswiadczeni oraz poczatkujacy gracze

na jednym grizzly sprzedawca moze zarobic 14 000 000 rubli jesli wystawi za powyzsza cene
niestety ludzie tak "oszukuja" swiadomie lub nieswiadomie i dorabiaja sie milionow, zamiast grac, uciekac z tarkova, starac sie przetrwac w taki sposob do jakiego tworcy gry ja zaprojektowali

z innymi przedmiotami moze byc podobnie lub zblizone zasady, takze mam nadzieje ze jak nowi gracze to przeczytaja to beda uwazniej czytac opisy na markecie co kupuja i za ile - to troche zmniejszy dochody takich cwaniakow od wolnego rynku

E2rd

Witam dzieki za wyjasnienie

A jak to robia z bronia ?? wystawilem AK74 z celowanikiem i z tlumikiem a wraca do mnie wiadomosc ze ktos go kupil i w wiadomosci sam Goly ak74