Jump to content
Sign in to follow this  
Dimitri468

Hile Bildirimi

Recommended Posts

Dimitri468

Değerli oyuncular,

Bildiğiniz üzere BSG olarak adilliğe her zaman önem vermişizdir. Hile kullanımını minimumda tutmak için ekibiz son sürat çalışmaktadır. Sizlere şunu söylemek istiyoruz hiçbir kullanıcı hile kullanıpta ben banlanmam veya banlanmadım diyemez. Sistemimiz gayet iyi çalışıyor. Bugün,yarın, bir kaç gün sonra olsa bile kesinlikle banlanıyorlar bunun canlı örneklerini burada gördük.

COO Nikita bir duyuruda bulundu. Bu duyuruda manuel rapor sistemini forum üzerinden SADECE VİDEO ile aktif hale getirdiğini söyledi. Paylaşacağımız forum postunda sadece video paylaşacak ve kesinlikle tartışma veya yorum yapmamanızı sizlerden rica ediyoruz. Videolarınızı özelden veya başka bir postun altına atarsanız dikkate alınmayacaktır. Çekmiş olduğunuz ve şüphe duyduğunuz kullanıcıları bu post altında SADECE VİDEO olarak paylaşmaya dikkat ediniz.

  • Sadece video paylaşmanızı sizlerden rica ediyoruz. Ekran görüntüsü veya ölüm ekranını paylaşmamanızı tekrar sizlerden rica ediyoruz
  • Bu post altında tartışma veya yorum yapılmayacaktır. Bunun amacı hile kullanıcısının nasıl hile olduğunu vb. unsurlara dikkat çekmemek içindir. 

Sizlerin de beklediğiniz VİDEO RAPOR sistemi aktif hale gelmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz!

https://forum.escapefromtarkov.com/topic/98098-cheater-video-report-megathread/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...
b38e7c858218a416ef714554dce933a2