Jump to content

Oyun dosyalarını başka bilgisayarıma taşıma

Frosybyte
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Laptop'da kurulu olan eft oyunumu masaüstü bilgisayarıma taşımak istiyorum.Oyunun dosyalarını alıp masaüstü bilgisayarıma taşısam tekrar indirmeye gerek kalmadan oynayabilirmiyim ?

• 2 weeks later...

Oyunun kurulu olduğu dosyayı kopyalayıp harici diske yapıştırdıktan sonra laptoptan launcher üzerinden EFT'yi silmeyi UNUTMAYIN. Aksi takdirde iki ayrı bilgisayarda tek bir hesap kullanımından ban yersiniz. Harici diskinizdeki dosyaları masaüstü bilgisayardaki diskinize yapıştırdıktan sonra launcher'ı açıp dosya doğrulama yapın. Bir sorun çıkabilir. Ben tavsiye etmem şahsen. EFT'nin boyutu yaklaşık 12 GB zaten. Birkaç saatte indirebileceğiniz bir şey için riske girmemeniz taraftarıyım. Ama kesinlikle laptoptan kaldırın oyunu. @Frosybyte

On 5/24/2019 at 10:45 PM, Frosybyte said:

Laptopdan launcher üzerinden nasıl silicem peki.Ekle kaldırdan Eft yi silsem yeterli olmaz mı hocam.?

Olur olur.

• 2 years later...
On 5/24/2019 at 8:00 PM, xJustin_Case said:

Oyunun kurulu olduğu dosyayı kopyalayıp harici diske yapıştırdıktan sonra laptoptan launcher üzerinden EFT'yi silmeyi UNUTMAYIN. Aksi takdirde iki ayrı bilgisayarda tek bir hesap kullanımından ban yersiniz. Harici diskinizdeki dosyaları masaüstü bilgisayardaki diskinize yapıştırdıktan sonra launcher'ı açıp dosya doğrulama yapın. Bir sorun çıkabilir. Ben tavsiye etmem şahsen. EFT'nin boyutu yaklaşık 12 GB zaten. Birkaç saatte indirebileceğiniz bir şey için riske girmemeniz taraftarıyım. Ama kesinlikle laptoptan kaldırın oyunu. @Frosybyte

Merhabalar. Bu dediğiniz şuanda da geçerli mi? BAN yer miyiz? 

• 4 weeks later...

yetkili biri açıklamamış ama bu çok saçma olur ben oyunu oynayabilmek için lisansını satın almışım istersem 10 evimdeki 10 ayrı pc ye kurar hangisinde musayıtsem ondan girer oynarım. Oyunumu neden diğer pclerimden silmem yada canımın istediği pc den oynamam yasak olsunki. Sonuçta aynı anda tek bir pc den giriş yapabileceğim oyuna. Ne kadar mantık dışı cevaplar verilmiş :)